Автор Тема: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?  (Прочетена 24047 пъти)

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Кофти е ама, да си знаят, трябва да носят на простотия и на бой :D

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Как да го приемат? Зле, трябва да се събразяваме един с друг. Ама в някакви граници все пак.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
А как го приемат мъжете?  >:(

Ако се изпусна случайно до някой, просто не искам да си представям каква ще е физиономията му. Но иначе на всяко мощно "ПЪЪЪР" от него аз трябва да се хихикам като първокласничка или да се правя, че нищо не е станало?  :o
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Разбира се, че нещата могат да бъдат двупосочни. Но според мен жените повече се стараят да не правят мизерии пред мъже. Някак си малко повече им пука и се притесняват.

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Изпускане на газове в спалнята - как го приемат жените?
« Отговор #19 -: Септември 28, 2017, 11:32:49 pm »
А как го приемат мъжете?  >:(

Ако се изпусна случайно до някой, просто не искам да си представям каква ще е физиономията му. Но иначе на всяко мощно "ПЪЪЪР" от него аз трябва да се хихикам като първокласничка или да се правя, че нищо не е станало?  :o

Ама че тема!!!!! Как тъй съм я пропуснал. Принцесо Преслава, много зависи как се изпуснеш. Ако я пуснеш "по терлици" до някой, и сте в компания от няколко души, едва ли ще се усъмнят в теб, и ще обвинят някой мъж, дори и да ароматизираш положението. Но ако се изрежеш мощно като мъж, изял голямо количество боб, тогава всички ще избухнат в смях. Няма мъж, който да не си припърдява от време на време. За жените не знам, защото моята до сега не съм я чувал, а съм получавал слаби юмруци от нея, когато изгърми оръдието ми. По този повод ще ти разкажа един виц.

Един грозен и мръсен циганин влязъл в хранителен магазин и яко се изрязъл пред стреснатата касиерка, направо все едно два метра плат разцепил когато му дошъл редът да плаща. Платил си покупките и казал на пребледнялата касиерка: - Извинявяй госпожо, ама чист човек, мръсен въздух не държи!  ;D

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Дайте акъл за ограничаване на газовете с нещо, че напоследък се чувствам буквално като Газпром - слава богу нямам заврян газопровод отзад :D