Автор Тема: Защо на жените вече не им трябват мъже  (Прочетена 9929 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Защо на жените вече не им трябват мъже
« -: Ноември 07, 2015, 04:01:29 pm »
Напоследък забелязвам около мен, че много млади жени на около 25 години раждат деца и малко след раждането или преди това, се разделят с партньорите си и сами си гледат децата, като успяват и да съвместяват кариерата с отглеждането на децата. Според мен ако така продължава еволюцията ще прецени, че няма нужда от мъже, защото жените могат да се справят с всичко и де факто в момента мъжете са нужни само за едно оплождане и жените оттам нататък сами се оправят с отглеждане на децата, възпитание.
« Последна редакция: Ноември 07, 2015, 04:04:02 pm от ivan_ivanov »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2015, 07:42:21 pm »
Това, че жените остават сами с деца на ръце, съвсем не означава, че вече не са им нужни мъже. Вероятната причина е,  мъжете, като истински задници да са си обрали такъмите и да са отишли при някоя друга, защото майката на детето вече е станала скучна/мрънкаща/дебела... На жените точно в този момент им трябват мъже и не биха се лишили от тях, Ако обаче мъжът си тръгне сам или стане непоносим за съвместно съжителство - какъв е изборът? Да търпят и да се примиряват? Да бе, това да не са бабите и майките ни?!
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 12:24:21 am от Mimeto »

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2015, 08:34:08 pm »
Търсите принца - намирате го...колко време е принц...после оставате с армаган дете от "принца"...поредната самотна майка...ама обясни на жените, че ако е прекалено хубаво - вероятно не е истинско - те си знаят тяхната и си носят кръста...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2015, 12:30:15 am »
Търсите принца - намирате го...колко време е принц...после оставате с армаган дете от "принца"...поредната самотна майка...ама обясни на жените, че ако е прекалено хубаво - вероятно не е истинско - те си знаят тяхната и си носят кръста...

Жените са склонни да търпят всякакви задници, когато са вързани с дете - виждам го с очите си ежедневно. За какви принцове говорим, изобщо? Причината за разделите в 90% от случаите са мъжете, защото си хващат нещо ново, по-интересно, по-забавно, по-лъскаво. Жените с деца напускат мъжете си само, когато те са насилници, пияници (често и двете) или пълни неудачници. Не обвинявайте жените, за това, че са самотни майки. Няма жена, която да го е искала.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2015, 10:25:55 am »
Напоследък видях доста случаи като този и според мен лично причината е доста двустранна. Като цяло ми се струва, че много двойки се събират само за да се размножат, защото безкрайно се тревожат да не би качествените им гени да земат, та да се затрият от лицето на земята. Та, женят се, създават деца и скоро осъзнават, че мисията е изпълнена. Чувал съм от някоко момичета "причината да се омъжа беше за да имам бебе". И аз ако чуя това няма да съм на седмото небе... Жените след раждането забравят, че има и някой друг освен бебето, на който също му е нужно малко внимание, а мъжете от своя страна не падат изобщо по-долу и сякаш изчисляват до сантиметър с колко са се увеличили задните части на жената след като е родила и постоянно я сравняват все едно е кола. Мисълта ми е, че ако се обичаха, това нямаше да ги тревожи чак олкова. Просо хората не са много наясно с увствата си и прибързват...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2015, 11:50:34 am »
Напоследък видях доста случаи като този и според мен лично причината е доста двустранна. Като цяло ми се струва, че много двойки се събират само за да се размножат, защото безкрайно се тревожат да не би качествените им гени да земат, та да се затрият от лицето на земята. Та, женят се, създават деца и скоро осъзнават, че мисията е изпълнена. Чувал съм от някоко момичета "причината да се омъжа беше за да имам бебе". И аз ако чуя това няма да съм на седмото небе... Жените след раждането забравят, че има и някой друг освен бебето, на който също му е нужно малко внимание, а мъжете от своя страна не падат изобщо по-долу и сякаш изчисляват до сантиметър с колко са се увеличили задните части на жената след като е родила и постоянно я сравняват все едно е кола. Мисълта ми е, че ако се обичаха, това нямаше да ги тревожи чак олкова. Просо хората не са много наясно с увствата си и прибързват...

Много си прав, но това отново не означава, че на жените им трябват само донори на сперма. Жените имат нужда от мъже, както мъжете имат нужда от жени. Причините за разделите са наистина липса на любов и сериозно отношение към семейството. Съгласна съм с теб.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2015, 07:27:07 pm »
Напоследък видях доста случаи като този и според мен лично причината е доста двустранна. Като цяло ми се струва, че много двойки се събират само за да се размножат, защото безкрайно се тревожат да не би качествените им гени да земат, та да се затрият от лицето на земята. Та, женят се, създават деца и скоро осъзнават, че мисията е изпълнена. Чувал съм от някоко момичета "причината да се омъжа беше за да имам бебе". И аз ако чуя това няма да съм на седмото небе... Жените след раждането забравят, че има и някой друг освен бебето, на който също му е нужно малко внимание, а мъжете от своя страна не падат изобщо по-долу и сякаш изчисляват до сантиметър с колко са се увеличили задните части на жената след като е родила и постоянно я сравняват все едно е кола. Мисълта ми е, че ако се обичаха, това нямаше да ги тревожи чак олкова. Просо хората не са много наясно с увствата си и прибързват...

Много си прав, но това отново не означава, че на жените им трябват само донори на сперма. Жените имат нужда от мъже, както мъжете имат нужда от жени. Причините за разделите са наистина липса на любов и сериозно отношение към семейството. Съгласна съм с теб.

Има и добри примери, но не са много. Просто хората не избират добре. Сериозна връзка се получава когато половинката ти стане един от най-добрите приятели, не като я избираш като домати на пазара...:)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Защо на жените вече не им трябват мъже
« Отговор #7 -: Май 11, 2017, 05:44:40 pm »
Не мисля, че на жените вече не им трябват мъже. И нямам подобни наблюдение, поне сред моите приятели.