Автор Тема: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов  (Прочетена 10375 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
С решение на 5-членен състав на Върховния административен съд окончателно беше отменена наредбата, в която се въвеждаше задължителна електронна идентификация при постъпване в болница. Инсталирането на устройства за електронна идентификация струва на лечебните заведения няколко милиона лева, които се ще трябва да отидат на боклука. В край сметка пак гражданите пием една студена, защото тези пари на вятъра идват от нашите здравноосигурителни вноски и това, което доплащаме като пациенти, а Москов безславно си замина от министерството на здравеопазването.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов
« Отговор #1 -: Април 05, 2017, 06:27:18 pm »
Нали едни фирми трябваше да приберат едни парички за тези устройства, пък го боли фара Москов кво ще стане - той неговото си го е взел.
Аз лично продължавам да се чудя на акъла на българската общественост, която наистина се върза на тъпотията, че пръстов отпечатък ще спре кражбите - нали ще ида, ще оставя отпечатък и ще си тръгна, а ще ме пишат, че съм на болничен престой 20 дена и пак ще източат. Това всъщност може да се мащабира като бизнес и мангалите да почнат да си плащат осигуровките в комбина с лекарите и вторите да крадат like a boss пак...като сега де...

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов
« Отговор #2 -: Април 06, 2017, 06:31:31 pm »
За пореден път се прави нещо малоумно, за което се дават пари, а след това се отменя направеното и пак се дават пари.
Аман от тези политици, които не мислят за народа и за реална промяна, а мислят само за бизнес кръговете си!

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов
« Отговор #3 -: Април 06, 2017, 06:33:29 pm »
То да беше само Москов и само пръстовите отпечатъци...ехееее...плащаме масрафа на мангалите и после няма пари за пенсионерите, а това са хора все пак работили цял живот, за да могат днес "софиянците" да има къде да живеят и да се правят на великите европейски толерасти.

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов
« Отговор #4 -: Април 06, 2017, 07:36:51 pm »
Не мога да повярвам...  ???
Още повече, че и мнението е публикувано на 1-ви Април... Наистина не ми се вярва!  ??? Дано да е истина! :-\
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Отмениха пръстовите отпечатъци на Москов
« Отговор #5 -: Април 27, 2017, 02:10:40 pm »
И добре направиха. Източването на пари от НЗОК не идва от пациентите. По друг начин трябва да се опитат да преборят проблема. Но не мисля, че реално имат интерес да борят каквото и да е.