Автор Тема: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?  (Прочетена 17180 пъти)

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #15 -: Май 10, 2017, 07:20:53 pm »
В раницата си носи освен ракетата, маратонките и шише с вода. За момента все още тренират на закрито, но когато са на външен корт има и шапка. Накитник за момента все още няма, просто не иска да носи. Иначе е много мераклия и като си спомня как миналата година обикалях за маратонки ми става лошо. Сега мисля да поръчвам вече всичко онлайн, защото като имам едно умалели маратонки ми е много лесно да преценя колко по-големи от същата марка трябва да взема. Иначе не мисля, че родителите на децата биха се ядосали за разходите по екипировката на децата. Като цяло най-належащото за купуване е ракета, раница, маратонки и антивибратор. От там насетне може и още нещо дребнично, но като порагледах Тенис селект, явно постоянно имат намаления, така че нещата могат да се намерят изгодно.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #16 -: Май 10, 2017, 07:26:11 pm »
Много ти благодаря за съветите и детайлният отговор за това, какво да им взема на малчуганите, за да не се излагаме :) Отивам да ровя по темата и като си харесам всичко направо ще си искам и някаква отстъпка за ракетата например, че немалко пари ще похарча, че и x2, че са 2 децата и някой ще изкяри днес от мен.

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #17 -: Май 10, 2017, 07:27:36 pm »
Моят съвет е да избягваш лентите за глава, накитниците и прочее!  :-\
За възрастен човек или професионалист са ОК, даже са необходими, но на децата повече ще пречат. Казвам го от гледна точка на жена, която прекарва известно време около кортове и знам какво се случва.  ::)
И да и не. Biko пише, че ще купувам за момче и момиче. За момчето може и да не е важно, ама девойката съм сигурна, че ще се изкефи да си сложи нещо я на главата, я на ръката.

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #18 -: Май 10, 2017, 07:30:05 pm »
Верно, че момичетата все пак имат дълги коси и логично се мятат насам натам, та ще си запиша и това...ама се чудя да не иска и момченцето...знаете какви са децата като видят брат/сестра да имат нещо повече от тях. Май ще са 2 лентите :D

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #19 -: Май 10, 2017, 07:51:15 pm »
Пак казвам, една ластичка и да си върже косата на опашка - ще е много по-добре, отколкото лента за глава.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #20 -: Май 10, 2017, 08:00:17 pm »
Да, докато не види другите деца на корта с лентите за глава ...знаеш какви са децата :)

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #21 -: Май 10, 2017, 08:08:17 pm »
Бико, взе ми думите от устата :D
Видяла жабата, че подковават коня, та вдигнала и тя крак :D

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #22 -: Май 11, 2017, 03:11:22 pm »
А, гледам, че и в сайта се е появила интересна статия по темата: https://lechenie.bg/golemiyat-tenis-mozhe-da-ni-prevarne-v-dalgoletnitsi

Определено спорта укрепва духа и тялото.
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?
« Отговор #23 -: Май 11, 2017, 05:20:26 pm »
Тенисът е много хубав спорт, наистина. Лошото е, че когато човек работи и има деца почти не остава време за спорт. На няколко пъти съм си мислила, докато моите деца са на плуване или тенис да си намеря какво да правя, ама още не съм се мотивирала достатъчно да ходя да тичам примерно половин час, докато те са анагажирани. Някак си само до кафенето стигам. Иначе искрено се надявам да се дали на Biko полезни съвети и децата да останат доволни.