Автор Тема: ЗА и ПРОТИВ вибраторите  (Прочетена 6515 пъти)

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
ЗА и ПРОТИВ вибраторите
« -: Април 19, 2018, 08:36:30 pm »
Още една чуденка от мен. Как бихте реагирали ако разберете, че жена ви си е поръчала вибратор/дилдо? Ревнувате ли от това? Как приемате факта жена да ползва "задоволител" при положение, че си има мъж? Изчезнаха ли мъжете, че все повече жени разчитат на вибратори?

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Re: ЗА и ПРОТИВ вибраторите
« Отговор #1 -: Април 19, 2018, 08:38:06 pm »
Не смятам, че става въпрос за заместване, по-скоро разнообразяване. И мен не ме притеснява, не трябва да сме тесногръди.

skitnik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
  • Кое е първо? Кокошката или яйцето?
    • Профил
Re: ЗА и ПРОТИВ вибраторите
« Отговор #2 -: Април 19, 2018, 08:38:13 pm »
Ако жена ми си поръча вибратор ще и правя Double Penetration с вибратора и с кура си едновременно...  :o

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: ЗА и ПРОТИВ вибраторите
« Отговор #3 -: Април 19, 2018, 08:38:39 pm »
Аз лични бих ревнувал...сигурно ще се комплексирам, макар, че понякога могат да се съчетаят нещата за нещо по-интересно...стига да не стигате до крайности с пенис колани или някакви такива схеми, които за моята относително консервативна личност ми идват с една идея повече. А вибратори ползват дебеланите или тея дето чакат принцове...другите си ги чукат в студентски град загорелите селянчета :D

zlostornik

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 33
    • Профил
Re: ЗА и ПРОТИВ вибраторите
« Отговор #4 -: Април 19, 2018, 08:38:54 pm »
Какво значи разнообразяване? Ако всичко е ок в една връзка и тръпката не е изчезнала, защо трябва да се разнообразява?