Автор Тема: Хранителни добавки за отслабване?  (Прочетена 31306 пъти)

elipopova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
Хранителни добавки за отслабване?
« -: Август 02, 2014, 09:09:12 pm »
В последно време от приятелки чувам,че много често ги ползват.Та се питах има ли някой от вас,който да ги е пробвал и дават ли добри резултати?

Klara

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #1 -: Септември 07, 2014, 10:08:55 pm »
Пълна глупост,която в един момент ще ви коства здравето.За единия задник не бих си прецакала живота.
Тая химия няма място в човешкото тяло.Но на хората им е по-лесно да си купят таблетки вместо да заменят дюнера с ябълка.
В крайна сметка всеки си има глава на раменете и може сам да си взима решенията.Не поучавам никой.
После що има все повече недоносени деца,деца с увреждания,стерилни мъже и жени....

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #2 -: Септември 28, 2014, 05:09:08 pm »
Абе ако един задник има човек и нищо друго - го оправдавам де :D Мисля, че хардкор лекарствата и хранителните добавки в този контекст са за избягване ...поне повечето де - има някои, които все пак устойчиво вършат работа, но не се рекламират като чудодейни и високоскоростни :)

Dr. Quinn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #3 -: Септември 29, 2014, 08:47:17 pm »
Изключително добре ми действат разхлабителните докато отслабвам.

koketna31

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #4 -: Януари 28, 2015, 03:15:45 pm »
Аз съм ползвала различни добавки и от някои съм доволна. Мисля че най-добре и ефективно действат Витаслим :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2015, 04:50:44 am »
И на мен ми се срува, че повечето от тези лекарства са за избягване и могат повече да навредят, от колкото да помогнат .... Наистина, ако човек включи повече плодове и повече мисли какво консумира (и колко), по-рядко ще се сеща за лекарства за отслабване... Сравнението с ябълката и дюнера беше доста добро в случая  :P

koketna31

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #6 -: Март 02, 2015, 06:18:35 pm »
Аз пък пия Витаслим и съм много доволна. За мен те са най-добрите добавки и определено има ефект от приема им!

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #7 -: Март 21, 2015, 04:58:53 am »
Аз доколкото съм в час, тази година таблетката срещу затлъстяване беше обявена за медицинско откритие на 2014 г., но още е в доста начален етап от клинични изследвания, така че за сега. Защото хранителните добавки са до голяма степен реклама, тъй като те не преминават тестове за ефективност, а само за безопасност, тоест, че не са отровни.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #8 -: Март 23, 2015, 07:43:41 am »
Може би ако таблетките за отслабване се пият по лекарско предписание от човек, който има много сериозни проблеми с килограмите е едно, но когато някое момиче просто си мисли, че изглежда пълна е съвсем друго и е добре такива продукти да се избягват...

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #9 -: Март 24, 2015, 12:12:20 pm »
Студът помага за отслабване, бялата мастна тъкан се превръща в кафява и започва да се изгаря,за да може тялото да си поддържа температура. Макар че не е приятно човек да трепери от студ, това е може би едно от най-ефективните средства за отслабване.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #10 -: Март 28, 2015, 07:50:29 am »
И пикантните храни също. Те засилват метаболизма и се създава ефект, който наподобява този при спортистите - тялото започва да гори повече енергия. Но това е нож с две остриета. Лютото може да навреди на стомаха.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #11 -: Март 31, 2015, 04:45:44 pm »
Отслабване с хапчета, а бе хора спортувайте и ще отслабнете, пък и ще се оформите! Това е тайната  ;)

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #12 -: Март 31, 2015, 11:55:01 pm »
Е, понякога проблемът е хормонален например щитовидна жлеза и метаболизмът се забавя.

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #13 -: Април 08, 2015, 11:08:29 pm »
Петър е прав,че може затлъстяването да се дължи на хормонални проблеми и тогава само спорт и диета не помагат.
Аз съм против приема на такива добавки,когато човек няма сериозен проблем с теглото.
Едно е да си мислиш,че си дебела друго е наистина да имаш наднормено тегло.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Хранителни добавки за отслабване?
« Отговор #14 -: Април 29, 2015, 09:03:45 am »
При здравите хора разликата между това, което е здравословно и онова, което хората считат за красиво е доста голяма. А и понякога проблема не е теглото, а липсата на мускулна маса, която създава вид, че човек е пълен, но това е само оптически. Всъщност тъканта е просто отпусната. Тогава наистина спорта е добро решение.